Współpraca
Osoby ćwiczące rekreacyjnie

Czego możesz oczekiwać?

Możesz oczekiwać, że rozpoczniesz współpracę z dietetykiem, który cechuje się zaangażowaniem i empatią. Który będzie Cię wspierał w przestrzeganiu zaleceń na każdym etapie współpracy.

W swojej praktyce opieram się na wynikach najnowszych badań naukowych dotyczących dietetyki, wysiłku fizycznego i psychologii. Przy czym dbam, żeby rozwiązania jakie proponuję były praktyczne i łatwe do wdrożenia do codziennego życia.

W pierwszym kroku poproszę Ci o wypełnienie mojego formularza konsultacji, dzięki czemu będę mógł wnikliwie zapoznać się z Twoimi indywidualnymi potrzebami i celami. Następnie przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia dietetyczne.

Po każdym tygodniu współpracy poproszę Cię o krótki raport w wiadomości e-mail odnośnie odnotowanych postępów. Na podstawie cotygodniowych raportów wprowadzam ewentualne zmiany w zaproponowanych rozwiązaniach, pozwalające na optymalizację rezultatów.

Dzięki współpracy zbudujesz zdrowe nawyki żywieniowe, które będą Ci służyły przez długi czas.

W jakim zakresie pomagam?

  • Zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej i/lub zwiększenie masy mięśniowej
  • Zwiększenie poziomu energii
  • Zaburzenia miesiączkowania i niedoczynność tarczycy (zwłaszcza, gdy przypadłości te wynikają z przestrzeganie restrykcyjnych, niskokalorycznych diet i/lub niedoborów niektórych składników odżywczych)
  • Zwiększenie libido i poprawa zdrowia seksualnego
  • Dolegliwości ze strony układu pokarmowego (w szczególności, gdy dolegliwości te moją związek z występowaniem zespołu jelita nadwrażliwego, nadwrażliwościami pokarmowymi i/lub wysiłkiem fizycznym)
  • Uzyskanie zdrowych relacji z jedzeniem
  • Poprawienie jakości snu

 Co otrzymasz?

  • Zalecenia dietetyczne
  • Zalecenia dotyczące suplementacji
  • Zalecenia dotyczące pozostałych filarów zdrowego stylu życia (aktywność fizyczna, sen i zarządzanie stresem)

W trakcie współpracy cały czas jestem do dyspozycji, gdy pojawiają się pytania lub wątpliwości. Zalecenia przekazuję w formie wiadomości e-mail. W taki sposób również odpowiadam na pytania.

W momencie, gdy mam pod opieką 10 osób najczęściej nie decyduję się na podjęcie współpracy z kolejnymi osobami. Ta zasada służy mi i osobom, z którymi współpracuję – lepsze wyniki i lepsze opinie o współpracy.

Czas trwania współpracy: minimum 1 miesiąc.

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług, napisz do mnie na adres: dietetyk@drlukaszkowalski.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.